TJEDNI RASPORED MISA (od 5.12.2022. – 11.12.2022.) 

MISNO MJESTO

Ponedjeljak, 5.12.2022.   Svagdan došašća

Utorak, 6.12.2022.       sv. Nikola

Srijeda,     7.12.2022.     sv. Ambrozije

Četvrtak, 8.12.2022.  BEZGRIJEŠNO ZAČEĆE BDM

Petak,      9.12.2022.    Svagdan došašća

Subota,      10.12.2022.       Svagdan došašća

Nedjelja,   11.12.2022.   III. NEDJELJA  DOŠAŠĆA - NEDJELJA CARITASA

LABIN DONJI

 6:00 h +Marko +++Laća

18:00 h     +Ivan Zvonarek

 6:00 h        *Za ozdravljenje

18:00 h       NEMA MISE

 6:00 h   +Denis Bizilj (n. Milenka)

 18:00 h       *Po nakani    (n. Mladenka)

 6:00 h        *Po nakani (Jasna)

18:00 h      +Baljak +Bolanac +Česnik +Černilogar +Pajtek         (n. Ljiljanka)

18:30 h *Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu   

 6:00 h +Franjo +Marija +Ankica Hampovčan

18:00 h       
NEMA MISE

6:00 h         *Po nakani

18:00 h   +Reza Hrastnik

 9:00 h          *Za narod

16:00 h *Dekanatski susret za roditelje prvopričesnika i krizmanika

18:00 h        *Po nakani    (n. Zagrić)

LABIN GORNJI

 

 


Ripenda: 15:00 h +Marija Zupičić

17:00h *Pobožnost sv. Josipu

18:00 h   +Dino Persi

18:30 h *Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu

10:00h       +fra Zvjezdan Linić +Denis Bizilj

 19:00 h *Čitanje Biblije (21) 

19:00 h *Susret ministranata


17:15 h *Pobožnost BDM

18:00 h +Nikola Škopac

 

 11:00 h         *Za narod  

MARCILNICA

 
 

 

17:00h    +Danica Ritoša

 

 

 12:00 h   +Ivan +Anita +Đana Milevoj

  RAŠA

 

 

 

 

18:00h     *Slobodna nakana

 

 

10:00 h
+Mirko Broccardo

SV. LOVREČ LABINSKI


 


 17:00 h +Florijan +Zora Višković

 

 11:00 h   +Luiđi Lanča  

SKITAČA

   
 

 

 16:00 h +Albina Dobrić (pogrebna) 17:00h    +Anđelo +Ivan +Valentin +Riko Tomičić

  DRENJE
 

16:00 h   +Ecio Blažina

 

   
   9:30 h

SV. NEDELJA

 18:00 h 

 6:00 h +Renato +Ivanka Jelenić

15:30h *Kateheza za prvopričesnike

6:00h             *Na čast BDM

19:00 h *Kateheza za krizmanike

 

10:00 h     +Bruno +++Jelenić

SV. MARTIN

  6:00 h *Zornica

17:00 h +Marija Glavičić

  6:00 h     *Zornica 6:00h      *Zornica

 

11:30 h +Mladen Safin

ŠUMBER


 



   

8:30 h +Romano +Čelestina +Drago Paladin

RABAC

6:00 h *Zornica

6:00 h   *Zornica

6:00 h        +fra Zvjezdan Linić +Robert Jurić

6:00 h *Zornica

 6:00 h *Zornica

6:00h      *Zornica

9:00h       *Slobodna nakana   

 ŠUŠNJEVICA


 



 

6:00h     *Zornica 6:00h   *Zornica 6:00h      *Zornica 11:30 h  
 PLOMIN   6:00 h *Zornica

U crkvi sv. Jurja:      18:00 h *Proslava sv. Nikole

6:00h      *Zornica


10:00 h       *Kateheza za prvopričesnike

10:00 h   

  KOŽLJAK  



      8:30h                *Za narod
Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.