TJEDNI RASPORED MISA (od 30.1.2023. – 5.2.2023.) 

MISNO MJESTO

Ponedjeljak, 30.1.2023.   Svagdan

Utorak, 31.1.2023.       sv. Ivan don Bosco

Srijeda,     1.2.2023.     Svagdan

Četvrtak, 2.2.2023.  SVIJEĆNICA

Petak,      3.2.2023.    sv. Blaž

Subota,      4.2.2023.    Svagdan

Nedjelja,   5.2.2023.   V. NEDJELJA KROZ GODINU

LABIN DONJI

18:00 h +Niko +Janja Stojak       (n. Jaga)

 18:00 h         +Anton +Martina Šugar

 18:00 h        +Nada Lončarević  (n. Irena Križanac)

18:00 h       *Po nakani     (n. Nevija)     18:30 h *Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu   

 18:00 h     +Ivan Laća

18:00 h     1.)*Za duše u čistilištu         (n. Radojka) 2.)+Andrija Nestorović

 9:00 h         *Za narod 16:30 h *Susret krizmanika - vodi don Đulijano Trdić

18:00 h       

LABIN GORNJI

 

 18:00 h +Željko Martinko

 


18:00 h         +Nerina +Leonardo Signorelli +Ismet Alagić

17:00h *Pobožnost sv. Josipu     18:00 h  
+Ivan +Ana +Romano Slivar    18:30 h *Klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu

 18:00 h      *Slobodna nakana

 18:00 h  *Slobodna nakana   18:30 *Čitanje Biblije (25) 19:00 h *Susret ministranata

 9:00 h *Pobožnost Bezgriješnom Srcu Marijinu 10:00 h       *Slobodna nakana

 

 11:00 h         *Za narod  

MARCILNICA

 
 

 

 

 

 12:00 h     +Riko +Marija +Aldo Paliska

  RAŠA

 

 

 

 

 17:00 h       *Slobodna nakana

 

 

10:00 h
*Slobodna nakana

SV. LOVREČ LABINSKI


 

17:00 h

 

 11:00 h  

SKITAČA

    9:30h  +Vergilija +Ivan Blažina

 

    9:30h *Zahvala sv. Luciji (n. Marija Licul)
  DRENJE
 



 

   
 

SV. NEDELJA

18:00 h    +Ana Mrzljak

15:30h     *Župna kateheza za prvopričesnike

 18:00 h +Mercedes +Anton Kiršić


 

10:00 h   +Anton Načinović

SV. MARTIN

 
18:30 h *Slobodna nakana

 18:00 h         +Mara +++Relatić

11:30 h         +Adrijan +++Čekada +Anton +Marija +++Miletić

ŠUMBER




 
 

8:30 h

RABAC

 

Blagoslov obitelji:      9:00 - 12:30  15:00 - 17:00 

Blagoslov obitelji:     9:00 - 13:00

 9:00 h       *Slobodna nakana  Blagoslov obitelji:           10:00-16:00

9:00 h *Slobodna nakana

9:00h         +Miho +Marija Kralj

 ŠUŠNJEVICA


 



 

 15:30 h       +Riko +Štefan +++Jurman
 

Nova Vas: 18:00 h    +Josip +Zora Karlović

 11:30h    +Josipa +Franjo Kontuš
 PLOMIN  15:00 h     +Ana Vozila     r. Martinović

 18:00 h   +Zora Fonović

18:00 h  +Albino Lukež

18:00 h    +Josip +Lucija Bučić

9:00 h    *Župna kateheza za prvopričesnike

10:00 h    +Tereza Bevanda

  KOŽLJAK  



17:00h *Slobodna nakana     8:30h                *Za narod
Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.